وب سایت شما بزرگترین ویترین و بزرگترین پایگاه اینترنتی و اطلاع رسانی شماست. شکی نیست که ساخت وب سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است.

اولین گام موثر برای اعلام حضور در دنیای اینترنت و استفاده از این ظرفیت برای معرفی و رشد کسب و کار داشتن یک وب سایت می باشد. داشتن وب سایت فرصت هایی را در دنیای اینترنت فراهم می کند که راه گسترش شرکت و ورود به بازار های جدید و در نهایت مشتری های جدید را هموار تر کرده و می تواند به عنوان شناسنامه ی اینترنتی کسب و کار و خدمات شما، معرفی کننده ی کسب و کار شما در عرصه ی داخلی و حتی بین المللی باشد.با داشتن وب سایت شما می توانید به معرفی کامل کسب و کار و خدمات خود پرداخته و همچنین رزومه کاری و اهدافی که دارید را بیان کرده و کسب و کار خود را از این طریق گسترش دهید.

داشتن وب سایت برای توسعه کسب و کار امری ضروری است، در صورتی که قصد دارید کسب و کار خود را به بهترین شکل ممکن معرفی و توسعه دهید داشتن وب سایت بهترین روش ممکن است زیرا سایت و کسب و کار شما در موتورهای جستجو دیده و در معرض دید کاربران قرار خواهد گرفت. بنابراین تنها ایجاد کانال در شبکه های اجتماعی و یا ساخت صفحه در اینستاگرام و… قطعاً برای توسعه یک کسب و کار حرفه ای کافی و پایدار نیست.

سوالی که شاید برای خیلی از صاحبان کسب و کارها پیش آمده باشد این است که واقعاً وب سایت به چه درد من می خورد؟! البته سوال تا حدودی هم منطقی است ، هر چند به نظر من مرزی بین کسب و کارها و پیوند آن با خلاقیت و تکنولوژی وجود ندارد! مثل نمونه عینی آن یعنی پیوند شغل قدیمی عطاری به تکنولوژی ! در قدیم فقط مردی سالخورده در حجره ای کوچک در گوشه ای از شهر به این شغل مشغول بود و بعد کم کم تبدیل به مغازه های شیک تر با صاحبان جوان تر در نقاط مختلف شهرها شد و در عصر حاضر هم که انواع فروشگاه های آنلاین عطاری را می توان در اینترنت جستجو کرد! پس با ایده و خلاقیت می توان قدمت دار ترین شغل را که ممکن بود منسوخ شود به عصر تکنولوژی هم پیوند زد و این بسته به نگرش و ایده های صاحب آن کسب و کار دارد.

به طور معمول داشتن وب سایت برای انواع کسب و کارها ، خدمات و افرادی که به پایداری و پویایی بیشتر کسب و کار خود می اندیشند می تواند سودمند باشد.

در دسترس بودن

وب سایت شما در هر زمان از روز باز است و همواره اطلاعات و محصولات یا خدمات شرکت شما را در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل در اختیار کاربران و مشتریان قرار می دهد و آنها اطلاعات مورد نیاز را در مورد شرکت بدست می آورند.

کاهش هزینه ها

شما علاوه بر تلفن ، فکس و آدرس پستی یک راه ارتباطی دیگر نیز با مشتریان خود دارید. نمایشگاه بین المللی محصولات شما با کمترین هزینه همیشه برپاست ، بدون اینکه قبض آب ، برق ، مالیات و … داشته باشید.

جلوگیری از اتلاف زمان

وب سایت شما می تواند به سوالات متداول مشتریانتان پاسخ گوید و آنها را به خوبی راهنمایی کند و در اتلاف زمانی که صرف پاسخگویی به مشتریان میکنید جلوگیری کند.

بازاریابی قوی

وب سایت شما بازاریاب ۲۴ ساعته شماست و موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو،… بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند.

کسب درآمد فقط از طریق داشتن وب سایت

در آمد خود را افزایش دهید امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق وب سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق وب سایت و مشتریان آنلاین است.

تبلیغات موثر

در هزینه تبلیغات صرفه جویی می شود، هر بار که محصولات شما ارتقا پیدا می کنند ، چقدر هزینه صرف چاپ مجدد بروشورها، راهنمای محصولات و اطلاع رسانی به مشتری های قدیمی خود می کنید! در حالیکه هزینه بروز رسانی وب سایت قابل قیاس با هزینه های چاپ نمی باشد، در عین حال که گستره وسیع تری را نیز هدف قرار می دهد.

یک ‌سوم مردم جهان از اینترنت استفاده می‌کنند تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها مانند رادیو، تلویزیون، مجلات و بیلبردها به مراتب ارزانتر می باشد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را پیاپی یادآوری نمایید.

ارائه محصولات

ارائه محصولات ویژه در سایت به آسانی انجام می شود در صورتیکه دستیابی به مشتریان از طریق تلفن، ارسال نامه، یا فاکس ممکن است زمان بر و در عین حال پرهزینه باشد.

ارتباط نامحدود با مردم خارج از مرزهای جغرافیای

امروزه یکی از راههای فعالیت در خارج از مرزهای کشور داشتن یک سایت چند زبانه است که می توان به راحتی تجارت خود را گسترش داد و به بیرون از مرزها برد و تقریبا هیچکس نمی تواند مدعی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود در حالی که وبسایتی ندارد.

ارتباط آسان با مشتری ها

اظهار نظر در محیط شبکه اینترنت برای همه آسان تر از گفتگوی تلفنی یا نوشتن نامه است. بنابراین خیلی بیشتر با مشتریان خود در تماس خواهید بود.

 

پس می توان گفت :

۱- وب سایت کاتالوگ آنلاین کسب و کار شماست.

  1. ۱. می توانید از سایت خود کسب درآمد کنید.

۲- حرفه ای و ارزشمند بودن کسب و کار شما را میرساند.

۳-  مشتریان خود را از ارائه آخرین محصولات و خدمات خیلی سریع مطلع کنید.

۴- داشتن یک وبسایت بخش بازاریابی آنلاین کسب و کار شما را تقویت می کند.

۵- با داشتن وب سایت تجربیات خود را به مخاطبان انتقال دهید.

۶- با وب سایت یک رسانه اختصاصی و مستقل در اختیار دارید.

۷- با داشتن وب سایت با مشتریان خود در تعامل هستید.

به تمامی فرآیندهایی که از صفر تا صد برای طراحی و پیاده سازی یک وب سایت انجام می شود را خدمات طراحی سایت می گویند. این خدمات شامل فرآیندهای مختلفی است که هر کدام نیازمند برنامه ریزی و استراتژی خاص خود می باشد.

مجموعه دانش و زندگی، تمامی خدمات طراحی سایت از صفر تا صد را با بکارگیری تخصص و تجربیات خود در این حوزه انجام میدهد.

مشاوره انتخاب نام دامنه و ثبت دامنه مورد نظر

ارائه هاستینگ از شرکت های معتبر و شناخته شده

مشاوره جهت مشخص نمودن نوع و امکانات وب سایت مورد نیاز

تهیه محتوای متنی ، تصویری و سایر محتوا متناسب با اهداف و نیاز سایت

انجام تمام امور گرافیکی متناسب با اهداف و نیاز سایت

پیاده سازی وب سایت با امکانات متنوع و به روز

پشتیبانی فنی و محتوایی وب سایت

ثبت وب سایت در موتورهای جستجوگر

سئو ، بهینه سازی و ارتقاء وب سایت

انجام بروزرسانی های مختلف وب سایت

ارائه محتوای آموزشی متناسب با اهداف سایت

همکاری در برند سازی وب سایت

ساخت صفحات و کانال های مرتبط با سایت در شبکه های اجتماعی

ارائه ایده های متناسب با اهداف و نیاز وب سایت

مدیریت کلی وب سایت شما و…

ممکن است شما هم این تجربه کسب کرده باشید که مثلاً سایتی که امروز توجه شما را جلب کرده و آن را نشان کرده بودید در مراجعه  بعدی دیگر خبری از آن سایت نبوده است!!

تعجب نکنید ! سایت های بسیاری بوده و هستند که با اهداف مشخص و صرف هزینه های بالا راه اندازی شده اند ولی متاسفانه بعد از گذشت مدتی یا راکد مانده اند ، یا دیگر اثری نه از آن سایت و حتی دامنه آن مانده است !! یکی از دلایل مهم این اتفاق برای اکثر سایتها نداشتن پشتیبان و یا پشتیبانی ضعیف است!

یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه داشت این است که صرفا راه اندازی و ساخت یک وب سایت شرط کافی برای حفظ آن نیست. خدمات پشتیبانی و نگهداری دلسوزانه یک سایت است که بقای فعالیت های شما را در اینترنت مهیا می سازد. اگر بهترین وب سایت را هم داشته باشید و پشتیبان نداشته و یا پشتیبانی ضعیفی داشته باشید نمی توانید بازدهی خوبی را کسب کنید. بنابراین شرط اصلی برای هر وب سایت خدمات پشتیبانی آن است.

مجموعه دانش و زندگی می تواند خدمات پشتیبانی فنی و محتوایی لازم را در این زمینه ارائه نماید.

نگهداری و پشتیبانی فنی

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

نگهداری و پشتیبانی امنیتی

رفع خطاهای قالب و افزونه ها

افزایش سرعت سایت

کانفیگ امنیتی و بکاپ گیری منظم

 بروزرسانی های پایه ای

سئو و بهینه سازی پایه

افزودن مطلب ، عکس و اسلایدر ارائه شده

بروزرسانی، ضروری ترین فعالیتی است که برای داشتن یک وبسایت پویا و کارآمد باید انجام بدهید . به عبارت دیگر می توان گفت که بروزرسانی و نگهداری یک سایت ، به مراتب با اهمیت تر از راه اندازی آن سایت است. وقتی شما برای خود سایتی راه اندازی می نمایید، بازدیدکنندگان سایت شما انتظار دارند که اطلاعات بروزشده و مورد نیاز خود را از طریق آن بدست آورند .

در شرایط امروز، با توجه به فعالیت های روزمره و از آنجاییکه صاحبان مشاغل ممکن است فرصتی از بابت رسیدگی به سایت خود نداشته باشند و مدیریت سایت را نتوانند بر عهده بگیرند، از اینرو پیشنهاد ما به صاحبان کسب و کارها آن است که مدیریت وب سایت خود را به یک شخص متخصص سپرده و با این کار، با خیالی آسوده، زمان خود را به دیگر فعالیت های مربوط به کسب و کار خود اختصاص دهند.

درست است که داشتن یک وب سایت مستقل در دنیای کنونی لازم است ولی باید توجه داشته باشید که داشتن صرفاً یک وب سایت به تنهایی کافی نیست و علاوه بر وجود یک سایت، می بایست از یک وبمستر و مدیر حرفه ای جهت مدیریت سایت و توسعه آن بهره مند بود.سایتهای بسیاری بوده و هستند که با وجود صرف هزینه های بالا و راه اندازی کامل وب سایت ، به دلیل دانش کم صاحب سایت در این زمینه و یا نداشتن وقت لازم برای رسیدگی به سایت، پس از مدتی به دلیل ناتوانی در اداره آن راکد مانده و یا به طور کامل از دسترس خارج شده اند!

وظیفه یک وبمستر، نگهداری، مدیریت سایت و توسعه وب سایت می باشد و باید پشتیبانی و بروز رسانی محتوای سایت را بر عهده بگیرد که این امر، از جمله مهمترین و پراهمیت ترین فعالیت ها در راستای توسعه سایت می باشد.

مدیریت کامل وب سایت

بروز رسانی سایت و آپدیت های روزمره

تولید محتوا با توجه به نیاز کارفرما

درج مقالات، تصاویر، فیلم، محصولات جدید شرکت و…

ایجاد تغییرات لازم در سایت

پشتیبانی از کاربران سایت

پاسخگویی به بازدید کنندگان سایت و…

تعرفه نهایی طراحی و پیاده سازی وب سایت، تحت عوامل مختلفی است از جمله نوع وبسایت، تعداد صفحات، امکانات مورد نظر کارفرما، خدمات اضافی و … تعیین می شود. بنابراین هزینه طراحی وب کاملا وابسته به درخواست مشتری و بودجه مورد نظر کارفرما متغیر است.در مجموعه دانش و زندگی سعی کرده ایم رعایت انصاف برای هر دو طرف لحاظ شود. برای استعلام هزینه پروژه مورد نظر خود از طریق فرم مربوطه با ما در تماس باشید.

اگر مایلید که وب سایت مستقل خود را داشته باشید ولی اطلاعات کافی در این رابطه را ندارید و یا اطلاعات اندکی دارید و سوالاتی در ذهنتان ایجاد شده و نیاز به مشاوره طراحی وب سایت دارید، می توانید برای دریافت مشاوره کاملاً رایگان از طریق فرم مربوطه با دانش و زندگی تماس بگیرید.

جهت ثبت سفارش ابتدا از طریق فرم مربوطه سفارش خود را ثبت تا نسبت به اقدامات و فرایندهای بعدی اقدام لازم صورت گیرد.پس از توافقات اولیه ، در مورد عقد قرارداد و سایر مراحل توضیحات لازم ارائه خواهد شد.

نوع وب سایت (الزامی)
شرکتیخبریباشگاه ورزشیفروش فایلپزشکیاملاکمراکز آموزشی

بستن منو