هشدار به افراد سودجو

هشدار به افراد سودجو و راحت طلب!

هشدار به افراد سودجو و راحت طلب!
امتیاز شما ثبت شد

ضمن احترام به تمامی همراهان فهیم و عزیز دانش و زندگی ؛

همانطور که در سایت و کتابهای الکترونیکی دانش و زندگی اعلام نموده ام ، فروش کتابهای الکترونیکی دانش و زندگی به هر طریقی ممنوع و  غیر اخلاقی بوده و هیچ شخصی چه به صورت الکترونیکی ( پی دی اف ، اپلیکیشن های موبایل و … ) و چه به صورت نسخه چاپی حق فروش این کتابها را نداشته و با فرد متخلف به جدیت و حتی از طریق مراجع ذی صلاح برخورد خواهد شد و ضرر و زیان ناشی از این موارد کاملاً متوجه فرد متخلف خواهد بود.

* اطلاع رسانی در مورد این کتابها و یا فروش کتابهای ویژه ی دانش و  زندگی فقط از طریق همین سایت و به نام رضا فریدون نژاد می باشد.

متاسفانه گاهی مشاهده شده است عده ای افراد سودجو و راحت طلب ، پس از بدست آوردن کتابها و برنامه های تهیه شده توسط دانش و زندگی ، آنها را بدون رعایت کوچکترین و ابتدایی ترین قوانین کپی رایت و یا کسب اجازه و … به صورت همان شکل تهیه شده توسط اینجانب و یا تبدیل آن به اپلیکیشن موبایل و …. به طور مستقل و یا توسط سایتهای فروش فایل و یا از طریق مارکتهای معتبر برای فروش عرضه نموده اند !!!

خوشبختانه این موارد معمولاً توسط اینجانب و یا دوستانم و حتی اطلاع رسانی شما کاربران فهیم ، مشخص و به اطلاع بنده رسیده و پیگیری های لازم انجام می شود.

در اینگونه موارد اول از طریق اطلاع رسانی و اخطار فوری به مدیر سایت مربوطه و یا مسئولین مارکت هایی که برنامه ها در آنجا منتشر شده است ، اقدام خواهد شد که در اکثریت موارد و با توجه به شواهد کافی ، با همکاری مدیران مربوطه این افراد شناسایی و کتاب و یا برنامه مربوطه حذف خواهد شد ، ولی در صورت بی توجهی و همکاری نکردن افراد برای حذف موارد فوق ، به طور جدی و قانونی اقدامات لازم در مورد فرد و  سایت مورد نظر صورت گرفته و تمامی ضرر و زیان ناشی از این اقدام متوجه فرد و سایت متخلف خواهد بود.

دلیل جدی بودن اینجانب در این زمینه در درجه اول رعایت حقوق کاربران سایت و جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو بوده و در درجه دوم اینکه اکثر کتابهای دانش و زندگی مجوز رسمی چاپ را دریافت کرده و یا در نوبت دریافت ثبت اثر دیجیتالی می باشند و حتی بعضی از کتابها نیز توسط دانش و زندگی ممکن است به نسخه اندروید تبدیل شوند.

افراد سودجو توجه داشته باشند که دلیل رایگان ارائه کردن این کتابها و یا برنامه ها ، سیاستهای از پیش تعیین شده و بلند مدت برای دانش و زندگی می باشد و تصمیمی است که مدیر و مولف آن گرفته است ،  پس نیازی به غیر رایگان نمودن آن توسط شما نمی باشد !!! بهترین و ماندگارترین کار استفاده از خلاقیت و تفکر درست خودتان می باشد!

همانطور که در کتابهای الکترونیکی دانش و زندگی درج نموده ام ، فروش و یا تغییر محتوای این کتابها به هر نحو  ممنوع و  غیر اخلاقی بوده و هیچ شخصی چه به صورت الکترونیکی ( پی دی اف ، اپلیکیشن های موبایل و … ) و چه به صورت نسخه چاپی حق فروش این کتابها را ندارد و قطعاً قابل پیگیری خواهد بود!

شما دوستان عزیز هم توجه داشته باشید :

۱ : کتابهای الکترونیکی رایگان دانش و زندگی اولاً مستقیماً توسط همین سایت منتشر شده و سپس دیگر سایتها می توانند با رعایت حقوق کپی رایت ، کتابها را بدون تغییر در محتوا و … به صورت رایگان منتشر نمایند ! از این پس نیز کتابهای رایگان با آرم رایگان روی جلد و صفحات داخلی مشخص خواهند شد و دارای کد QR می باشند و اینکه کتابهای رایگان عرضه شده دیگر به هیچ عنوان غیر رایگان نخواهد شد و همیشه رایگان خواهند ماند!

۲ : کتابهای الکترونیکی ویژه دانش و زندگی فقط و فقط از طریق همین سایت منتشر و فروخته خواهد شد و به نام دانش و زندگی و رضا فریدون نژاد می باشد! که علامت ویژه روی آن درج شده و دارای کد QR می باشند.

۳ : اپلیکیش های تهیه شده توسط دانش و زندگی به نام دانش روید می باشند ، که از طریق این سایت معرفی و از طریق مارکتهای معتبر قابل دریافت هستند، این اپلیکیشن ها به صورت رایگان و غیر رایگان عرضه خواهند شد!

شما دوست عزیز هم چنانچه با مواردی از این دست در سایتها و یا مارکتها برخورد نمودید ، لطفاً مورد را به همراه لینک کامل ،از طریق ایمیل به اینجانب اطلاع داده تا در اسرع وقت اقدامات لازم صورت گرفته و جلوی این افراد سودجو گرفته شود!

اطلاع رسانی در مورد کتابها و برنامه های جدید دانش و زندگی از طریق همین سایت و کانال رسمی تلگرامی سایت می باشد،شما با عضویت در کانال تلگرامی سایت می توانید به راحتی از جدیدترین فعالیتهای سایت آگاه شوید.

عضویت در کانال تلگرام دانش و زندگی

جهت اطلاع از قوانین سایت می توانید این قسمت را مطالعه نمایید!

با تشکر

رضا فریدون نژاد

نویسنده مطلب: دانش و زندگی

دانش و زندگی
رضا فریدون نژاد ، تحصیلکرده برق الکترونیک ، علاقمند به فناوری اطلاعات ، کارآفرینی ، ایده پردازی و ....