ز که نالیم که از ماست که بر ماست! کاربران عزیز حتماً بخوانید!

امتیاز دهی به مطلب

سلام به شما کاربران فهیم و گرامی دانش و زندگی

بر اساس ایمیل های دریافتی از کاربران سایت و پیگیری شواهد موجود ، به اطلاع می رسانیم که تعدادی افراد سودجو و متقلب با قرار دادن رایگان برنامه ها و کتابهای رایگان ما به صورت پولی و یا ارائه کتابها و برنامه های ویژه سایت دانش و زندگی به صورت رایگان و یا با قیمت کمتر و … برای افرادی که محصولات ارائه شده دانش و زندگی را از جایی غیر از این سایت تهیه کرده اند مشکل ساز شده و یا از آنها کلاهبرداری شده است !! کاربری ایمیل داده است که پس از نصب فلان برنامه از یک لینک تبلیغاتی و.. گوشی موبایلش به کل از کار افتاده است و خسارت سنگینی به آن زده است!! به این دوست عزیز پیام دادیم آیا این برنامه پولی را از راهنمایی های سایت ما تهیه کرده است؟! که در پاسخ گفت متاسفانه خیر و قبول دارم که اشتباه از خودم بوده است و فقط می خواستم اطلاع دهم که چنین افرادی وجود دارد ! و یا فرد دیگری که کتاب رایگان ما را به صورت پولی از جای دیگر تهیه کرده بود  و اکنون ابراز ناراحتی می کرد که سرش کلاه رفته است!!!

تصویری از سایتی که کتاب رایگان دانش و زندگی را برای فروش ارائه کرده است!

( از این سایت متخلف و البته نامدار! رسماً شکایت شده است و در دست اقدام است )

افراد سودجو و کلاهبردار و یا حتی هکرها برای مقاصد خود یا محصولات رایگان دیگران را پولی ارائه می کنند و یا محصولات پولی را رایگان و یا با قیمت کمتر!! اما از آنجا که مورد دوم بیشتر مورد استقبال عموم قرار دارد افراد هکر و سودجو هم بیشتر از همین طریق به مقاصد خود می رسند یعنی ارائه رایگان یا با قیمت کمتر محصولات دیگران!

با گشتی در اینترنت متوجه خواهید شده کلی سایت وجود دارد که برنامه های پولی مارکتها را رایگان ارائه می کنند،ولی آیا با خود اندیشیده اید آنها چرا باید این کار را برای من و شما انجام دهند!؟ پس مقصر صد در صد آنها نیستند ، آنها به فکر سودجویی برای خود از هر طریقی هستند ، مقصر اصلی خود ما هستیم که می خواهیم بخاطر زرنگ بازی و دور زدن دسترنج دیگران به خیال خودمان کمی سود کنیم ولی غافل از اینکه…. !!! ما کمی به خود زحمت تحقیق و جستجوی مفید را نمی دهیم تا سرمان کلاه نرود!! قبل از خرید یا دانلود هر کالا و محصولی در اینترنت سعی کنید با تحقیق و جستجو منابع اصلی و مطمئن آن کالا و محصول را پیدا کنیم!

دوستان عزیز بار دیگر اعلام میکنم ، تنها مرجع رسمی و اصلی ارائه کتابها ، برنامه ها ، محصولات و هر مورد دیگری از طرف دانش و زندگی فقط و فقط از طریق همین وب سایت (www.dzbook.ir) و کانال تلگرام سایت می باشد ، و هرگونه اخباری از همین طریق اعلام خواهد شد ، لذا اکیداً توصیه میکنم  به ویژه برای خرید محصولات دانش و زندگی فقط از طریق همین وب سایت و توضیحات صفحات مربوطه اقدام نمایید.

در مورد کتابهای رایگان

کتابهای رایگان را از طریق همین وب سایت و لینکهای ارائه شده و یا وب سایتهای معتبر کتاب دانلود کنید و نه از فروشگاه های اینترنتی کالا و خدمات و یا فروشگاه های فایل ! کتابهای رایگان را فقط با لینک دانلود رایگان تهیه کنید و گول حتی پایین ترین قیمت را نخورید.

 

در مورد اپلیکیشن های رایگان

اپلیکیشن های رایگان ما را فقط و فقط از طریق اطلاعات درج شده همین وب سایت و توضیحات ارائه شده هر محصول دانلود و نصب نمایید ، چنانچه برنامه ها را در مارکت دیگر و یا سایت دیگری قرار دهیم حتماً لینک آن را قرار خواهیم داد. برنامه های رایگان را فقط رایگان دانلود کنید و گول حتی پایین ترین قیمت را نخورید.

 

در مورد محصولات دانش و زندگی

اکیداً توصیه میکنیم محصولات دانش و زندگی را فقط و فقط از طریق همین سایت و راهنمایی های هر صفحه خریداری نمایید ، ما محصولات دانش و زندگی را به ویژه کتابهای ویژه را در هیچ سایت دیگری ارائه نخواهیم کرد و اگر تغییراتی در این روند بدهیم قطعاً اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

جهت اطمینان از سالم بودن محصولات دانش و زندگی ( از جهت دستکاری ، ایجاد کدهای مخرب و … توسط افراد سودجو و متقلب) لطفاً نسخه اصل این برنامه ها و محصولات را فقط و فقط از طریق اطلاعات درج شده در صفحه همان برنامه و محصول دریافت نمایید.

دوستان عزیز ، برای جلوگیری و کاهش چنین مواردی چنانچه با موارد مشابه و یا سودجویی افراد در همین رابطه مواجه شدید مراتب را سریعاً به ما اطلاع داده تا پیگیری نماییم ، نگذارید که سرتان کلاه برود و بعد اطلاع دهید!!

با تشکر

پشتیبانی محصولات سایت

سخنان بزرگان

دانش و زندگی را دنبال کنید

  • Soroush
  • instagram
  • Gap
  • Telegram

تبلیغات