ز که نالیم که از ماست که بر ماست! کاربران عزیز حتماً بخوانید!

ز که نالیم که از ماست که بر ماست! کاربران عزیز حتماً بخوانید!
امتیاز شما ثبت شد

عرض سلام به کاربران فهیم و گرامی دانش و زندگی

بر اساس ایمیل های دریافتی از تعدادی از کاربران سایت و پیگیری شواهد موجود ، به اطلاع می رسانیم که تعدادی افراد سودجو و متقلب با قرار دادن رایگان برنامه ها و کتابهای رایگان ما به صورت پولی و یا ارائه کتابها و برنامه های ویژه سایت دانش و زندگی به صورت رایگان و یا باقیمت کمتر و … برای افرادی که این برنامه ها و کتابها را دانلود و یا با قیمت کمتر و… تهیه کرده اند مشکل ساز شده و یا از آنها کلاهبرداری شده است ، کاربری ایمیل داده است که پس از نصب فلان برنامه از یک لینک تبلیغاتی و.. گوشی موبایلش به کل از کار افتاده است و خسارت سنگینی به آن زده است!! به این دوست عزیز پیام دادیم آیا این برنامه پولی را از سایت دانش و زندگی و یا لینک موجود در همین سایت تهیه کرده است ؟؟ که در پاسخ گفت متاسفانه خیر و قبول دارم که اشتباه از خودم بوده است و فقط می خواستم اطلاع دهم! و یا فرد دیگری که کتاب رایگان ما را به صورت پولی از جای دیگر تهیه کرده بود و اکنون ابراز ناراحتی می کرد!!!

تصویری از سایتی که کتاب رایگان دانش و زندگی را برای فروش ارائه کرده است!

( از این سایت متخلف و البته نامدار! رسماً شکایت شده است و در دست اقدام است )

افراد سودجو و کلاهبردار و یا حتی هکرها برای مقاصد خود یا محصولات رایگان دیگران را پولی ارائه می کنند و یا محصولات پولی را رایگان و یا با قیمت کمتر!! اما از آنجا که مورد دوم بیشتر مورد استقبال عموم قرار دارد افراد هکر و سودجو هم بیشتر از همین طریق به مقاصد خود می رسند یعنی ارائه رایگان یا با قیمت کمتر محصولات دیگران!

این افراد دلسوز من و شما نیستند که حاصل دسترنج و تلاش دیگران را که گاهاً به سختی و یا حتی اول خودشان می خرند و…  به رایگان در اختیار من و شما قرار دهند!! مطمئن باشید در پس این رایگان یا کمترین قیمت ارائه شدن ها اهداف دیگری نهفته است پس ساده نباشیم !!

با گشتی در اینترنت متوجه خواهید شده کلی سایت وجود دارد که برنامه های پولی مارکتها را رایگان ارائه می کنند،ولی آیا با خود اندیشیده اید آنها چرا باید این کار را برای من و شما انجام دهند!؟ پس مقصر صد در صد آنها نیستند ، آنها به فکر سودجویی برای خود از هر طریقی هستند ، مقصر اصلی خود ما هستیم که می خواهیم بخاطر زرنگ بازی و دور زدن دسترنج دیگران به خیال خودمان کمی سود کنیم ولی غافل از اینکه…. !!! ما کمی به خود زحمت تحقیق و جستجوی مفید را نمی دهیم تا سرمان کلاه نرود!! قبل از خرید یا دانلود هر کالا و محصولی در اینترنت سعی کنید با تحقیق و جستجو منابع اصلی و مطمئن آن کالا و محصول را پیدا کنیم!

دوستان عزیز بار دیگر اعلام میکنم ، تنها مرجع رسمی و اصلی ارائه کتابها ، برنامه ها ، محصولات و هر مورد دیگری از طرف دانش و زندگی فقط و فقط از طریق همین وب سایت می باشد (www.dzbook.ir) و هرگونه تغییراتی از طریق همین وب سایت اعلام خواهد شد ، لذا اکیداً توصیه میکنم  به ویژه برای خرید محصولات دانش و زندگی فقط از طریق همین وب سایت و توضیحات صفحات مربوطه اقدام نمایید.

کتابهای رایگان را از طریق همین وب سایت و لینکهای ارائه شده و یا وب سایتهای معتبر کتاب دانلود کنید و نه از فروشگاه های اینترنتی کالا و خدمات و یا فروشگاه های فایل ! کتابهای رایگان را فقط با لینک دانلود رایگان تهیه کنید و گول حتی پایین ترین قیمت را نخورید.

اپلیکیشن های رایگان ما را فقط و فقط از طریق همین وب سایت و توضیحات ارائه شده در هر صفحه دانلود و نصب نمایید ، چنانچه برنامه ها را در مارکت دیگر و یا سایت دیگری قرار دهیم حتماً لینک آن را قرار خواهیم داد. برنامه های رایگان را فقط رایگان دانلود کنید و گول حتی پایین ترین قیمت را نخورید.

اکیداً توصیه میکنیم محصولات دانش و زندگی را فقط و فقط از طریق همین سایت و راهنمایی های هر صفحه خریداری نمایید ، ما محصولات دانش و زندگی را به ویژه کتابهای ویژه را در هیچ سایت دیگری ارائه نخواهیم کرد و اگر تغییراتی در این روند بدهیم قطعاً اطلاع رسانی خواهیم کرد.

جهت اطمینان از سالم بودن برنامه ها و محصولات دانش و زندگی ( از جهت دستکاری ، ایجاد کدهای مخرب و … توسط افراد سودجو و متقلب) لطفاً نسخه اصل این برنامه ها و محصولات را فقط و فقط از طریق لینکهای درج شده در صفحه همان برنامه و محصول دریافت نمایید.

دوستان عزیز ، برای جلوگیری و کاهش چنین مواردی چنانچه با موارد مشابه و یا سودجویی افراد در همین رابطه مواجه شدید مراتب را سریعاً به ما اطلاع داده تا پیگیری نماییم ، نگذارید که سرتان کلاه برود و بعد اطلاع دهید!!

با تشکر

نویسنده مطلب: دانش و زندگی

دانش و زندگی
رضا فریدون نژاد ، تحصیلکرده برق الکترونیک ، علاقمند به فناوری اطلاعات ، کارآفرینی ، ایده پردازی و ....