راهنمای خرید محصولات ویژه

محصولات ویژه ای که در وب سایت دانش و زندگی ارائه می گردند محصولات دانلودی می باشند،که شامل کتاب الکترونیکی و یا اپلیکیشن اندروید است.

لینک دانلود محصولات ویژه کتاب پس از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد همچنین می توانید آن را در ایمیل خود دریافت نمایید.

برای دریافت اپلیکیشن های ویژه سایت ها طبق اطلاعات درج شده در همان محصول می توانید دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که شما می توانید به روش پرداخت آنلاین و یا پرداخت غیر آنلاین و همچنین از طریق کد موبایل USSD نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

۱)   پرداخت آنلاین و دانلود فوری

👈🏼 خواندن قوانین و مقررات خرید از سایت که بالای دکمه خرید می باشد

👈🏼 کلیک بر روی دکمه ( می خوام این محصول رو تهیه کنم )

👈🏼 وارد کردن نام و ایمیل به طور صحیح و کامل

👈🏼 نمایش اطلاعات خرید و انتخاب نحوه پرداخت ، در این مرحله با انتخاب یکی از درگاه های پرداخت به سامانه پرداخت هدایت خواهید شد

👈🏼 اطلاعات پذیرنده را به دقت وارد کرده و پرداخت را انجام دهید

👈🏼 در صورت پرداخت موفق ، رسید پرداختی به ایمیل شما ارسال شده و همزمان لینک دانلود مستقیم محصول به نمایش در آمده و علاوه بر آن لینک دانلود آن به ایمیلتان ارسال خواهد شد،توجه داشته باشید این لینکها فقط ۲۴ ساعت اعتبار دارد.

👈🏼 پس از دانلود و خرید به سایت اصلی دانش و زندگی هدایت خواهید شد.

 

۲)   پرداخت به روشهای دیگر و دریافت فایل

شما می توانید مبلغ مربوط به محصول درخواستی تان را از طریق مراجعه به خودپرداز و یا حساب بانکداری اینترنتی ، به شماره حساب زیر واریز نموده

 بانک ملت :

و سپس از قسمت پشتیبانی محصولات سایت اطلاعات لازم را ارسال تا محصول خریداری شده را در اسرع وقت در ایمیل معتبر خود دریافت نمایید.

 

۳)   پرداخت با کد موبایل USSD

شما می توانید پس از پر کردن فرم خرید محصول در مرحله بعدی توسط کد USSD ارائه شده همان محصول ، نسبت به پرداخت وجه محصول اقدام نمایید.

تذکر مهم :

جهت اطمینان از سالم بودن برنامه ها و محصولات ارائه شده در سایت ( از جهت دستکاری ، ایجاد کدهای مخرب و … توسط افراد سودجو و متقلب) لطفاً نسخه اصل این برنامه ها و محصولات را فقط از طریق همین وب سایت و اطلاعات درج شده در صفحه هر محصول دریافت نمایید. وب سایت دانش و زندگی تنها مرجع اطلاع رسانی در زمینه برنامه ها،کتابها و محصولات خود می باشد.

نکته ها :

❗️ دقت داشته باشید لینک دانلود پس از پرداخت موفق به نمایش در می آید همچنین لینک دانلود آن به ایمیل درج شده شما ارسال می گردد، که اگر لینک دانلود در Inbox ایمیلتان نبود ممکن است در قسمت اسپم و یا دیگر قسمتهای ایمیلتان می باشد.

❗️لینک های دانلود فقط به مدت ۲۴ ساعت فعال بوده و قابل استفاده می باشد و پس از آن لینک به صورت خودکار غیر فعال خواهد شد.

❗️در صورت بروز هرگونه مشکل و یا عدم دریافت ایمیل لینک دانلود مراتب را از طریق پشتیبانی سایت و یا آدرس ایمیل rezaf1390[@]gmail.com با ارائه نام محصول ، شماره تراکنش پرداخت و اطلاعات خود گزارش نموده تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام لازم صورت گیرد.

** در صورت پرداخت به روشهای دیگر اطلاعات درخواستی را صحیح وارد نموده و از ایمیل معتبر خود جهت دریافت محصول استفاده کنید.

با تشکر

پشتیبانی محصولات سایت

سخنان بزرگان

دانش و زندگی را دنبال کنید

  • Soroush
  • instagram
  • Gap
  • Telegram

تبلیغات