راهنمای خرید محصولات ویژه

محصولات ویژه ای که در وب سایت دانش و زندگی ارائه می گردند محصولات دانلودی می باشند،که شامل کتاب الکترونیکی و یا اپلیکیشن اندروید است.

لینک دانلود محصولات ویژه کتاب را پس از پرداخت وجه آن می توانید در ایمیل خود دریافت نمایید

برای دریافت اپلیکیشن های ویژه سایت ها طبق اطلاعات درج شده در همان محصول می توانید دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که شما می توانید به روش پرداخت آنلاین و یا پرداخت غیر آنلاین و همچنین از طریق کد موبایل USSD نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

۱)   راهنمای  پرداخت آنلاین و دریافت لینک دانلود

 

 

در صورت پرداخت موفق ، لینک دانلود را در ایمیل وارد شده خود دریافت خواهید کرد.

۲)   راهنمای  پرداخت به روشهای دیگر و دریافت فایل

شما می توانید مبلغ مربوط به محصول درخواستی تان را از طریق مراجعه به خودپرداز و یا حساب بانکداری اینترنتی ، به شماره حساب زیر واریز نموده

 بانک ملت :

و سپس از قسمت پشتیبانی محصولات سایت اطلاعات لازم را ارسال تا محصول خریداری شده را در اسرع وقت در ایمیل معتبر خود دریافت نمایید.

 

۳)   پرداخت با کد موبایل USSD

شما می توانید پس از پر کردن فرم خرید محصول در مرحله بعدی توسط کد USSD ارائه شده همان محصول ، نسبت به پرداخت وجه محصول اقدان نمایید.

تذکر مهم :

جهت اطمینان از سالم بودن برنامه ها و محصولات ارائه شده در سایت ( از جهت دستکاری ، ایجاد کدهای مخرب و … توسط افراد سودجو و متقلب) لطفاً نسخه اصل این برنامه ها و محصولات را فقط از طریق همین وب سایت و اطلاعات درج شده در صفحه هر محصول دریافت نمایید. وب سایت دانش و زندگی تنها مرجع اطلاع رسانی در زمینه برنامه ها،کتابها و محصولات خود می باشد.

نکته ها :

** دقت داشته باشید که اگر در پرداخت های آنلاین لینک دانلود در Inbox ایمیلتان نبود،یک ایمیل حاوی لینک دانلود محصول خریداری شده در قسمت Spam می باشد،به نام مجموعه دانش و زندگی و با موضوع جزئیات دانلود محصول،که با مراجعه به این قسمت و کلیک روی دکمه not spam می توانید از ایمیل استفاده کنید.

** لینک های دانلود به مدت ۲۴ ساعت فعال بوده و قابل استفاده می باشد و پس از آن لینک به صورت خودکار غیر فعال خواهد شد.

**در صورت بروز هرگونه مشکل و یا عدم دریافت ایمیل لینک دانلود در قسمت inbox و یا spam مراتب را از طریق فرم تماس و یا آدرس ایمیل rezaf1390[@]gmail.com با ارائه نام محصول ، شماره تراکنش پرداخت و اطلاعات خود گزارش نموده تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام لازم صورت گیرد.

** در صورت پرداخت به روشهای دیگر اطلاعات درخواستی را صحیح وارد نموده و از ایمیل معتبر خود جهت دریافت محصول استفاده کنید.

با تشکر – رضا فریدون نژاد

پشتیبانی محصولات سایت

دانش و زندگی را دنبال کنید

  • Facebook
  • instagram
  • Telegram

کسب و کار خود را معرفی کنید

کسب و کار خود را معرفی کنید

تبلیغات