حمایت

“مدیریت سایت دانش و زندگی و سایر کاربرانی که از این سایت بهره می برند از حمایتهای ارزشمند شما سپاس ویژه خواهند داشت ”

به شما پیشنهاد میکنم چنانچه با مفهوم فرهنگ حمایت مالی یا ( Donation ) و دلایل آن آشنا نیستید ، این مقاله را مطالعه بفرمایید.

برای آشنایی با اهداف راه اندازی و برنامه های این سایت نیز به قسمت درباره دانش و زندگی مراجعه نمایید.

دوست عزیز ، برای اداره و تداوم این سایت به شکلی که اکنون می بینید ، وقت و هزینه شده است و همانطور که ملاحظه می کنید کتابهای الکترونیکی منتشر شده و مطالب ارائه شده به صورت رایگان و بدون دریافت حق عضویت در اختیار شما قرار گرفته است.

شما با دانلود حتی یکی از این کتابها و یا دیدن موضوعات متنوعی که دارند، متوجه خواهید شد که برای پیدا نمودن موضوعی مفید و کاربردی و عامه پسند و تهیه و تنظیم این کتابها به این شکل و شمایل و همچنین گردآوری مطالب مفید و کاربردی از سراسر اینترنت و … که خود کاری بسیار وقت گیر و پرزحمت می باشد ، علاوه بر هزینه های مالی ، انرژی و وقت موثری صرف شده و می شود ، که البته باید به اینها کارهای متفرقه دیگر را که هر وبمستر باید هزینه و رعایت نمایید نیز اضافه کنید،هر چند تاکنون پیشنهادات متعدد همکاری، ایمیل ها و نظرات متعددی از کاربران مبنی بر پولی نمودن تمام کتابها و حتی دریافت حق عضویت در سایت دریافت نموده ام ولی سیاست دانش و زندگی همچنان ارائه متداوم کتابهای الکترونیکی رایگان و دسترسی همگان به مطالب سایت به شکل فعلی می باشد تا همه ی افراد علاقمند بتواند از مجموعه فعالیتهای دانش و زندگی استفاده نمایند.

*بجز محصولاتی که در قسمت محصولات دانلودی ویژه ارائه می شوند تمامی کتابهای الکترونیکی و برنامه های ارائه شده ی دیگر دانش و زندگی رایگان می باشند.

اکنون با توضیحاتی که شرح داده شد ، چنانچه شما هم از مجموعه مطالب دانش و زندگی بهره می برید و  مایل به حمایت از سایت دانش و زندگی جهت ادامه این راه و ارائه کتب و مطالب جدیدتر و مفیدتر و …هستید ، هم اکنون می توانید از دانش و زندگی حمایت کنید.

چطوری از دانش و زندگی حمایت کنم؟

شما می توانید با خرید محصولات دانش و زندگی و یا پرداخت وجه به مقدار دلخواه از دانش و زندگی حمایت نمایید.

جهت حمایت از دانش و زندگی با مبلغ دلخواه،می توانید با یکی از روشهای زیر اقدام نمایید :

۱ : پرداخت آنلاین توسط درگاه آرین پال

تومان
درگاه پرداخت

۲ : پرداخت به روش های دیگر

شما می توانید با استفاده از دستگاه های خود پرداز (ATM) بانک ها و یا حساب بانکداری اینترنتی ، مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت زیر بنام “رضا فریدون نژاد” منتقل نموده و در صورت تمایل مشخصه های انتقال را ( تاریخ واریز ، مبلغ واریزی به علاوه ایمیل و نامتان) از طریق فرم تماس به ما اطلاع دهید.

 بانک ملت :

شماره کارت : ۸۹۵۸ – ۹۱۷۰ – ۳۳۷۸ – ۶۱۰۴

شبا : IR09 0120 0100 0000 1576 0934 11

به نام : رضا فریدون نژاد

با سپاس