درباره ما

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست،
هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود،
صحنه پیوسته به جاست،
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد…

فعالیت دانش و زندگی چیست؟

فعالیت اصلی مجموعه دانش و زندگی تولید و ارائه محتوای دیجیتال در زمینه های مختلف و پرکاربرد بوده و با هدف بالا بردن سطح دانش و اطلاعات عمومی هموطنان و همچنین فرهنگ استفاده بیشتر و مفید از کتابهای دیجیتالی راه اندازی شده است ، محصولات منتشر شده توسط دانش و زندگی بیشتر جنبه آموزشی داشته و مجموعه ای از اطلاعات مختصر ، مفید و کاربردی و قابل استفاده برای اکثر افراد جامعه است.محتوای ارائه شده یا نوشته ، ترجمه و یا  از سراسر وب و … با حفظ کامل حقوق کپی رایت گردآوری شده اند.

در حال حاضر ارائه محتوای دیجیتالی توسط دانش و زندگی در قالب کتاب های الکترونیکی PDF و اپلیکیشن اندروید ( به نام دانش روید و سان اَپ ) می باشد که با دو وضعیت رایگان و غیر رایگان ارائه می شوند.

این سایت توسط چه کسی اداره می شود؟

دانش و زندگی سایتی شخصی و مستقل بوده که فعالیت های آن به هیچگونه مرکزی وابسته نمی باشد و مخارج آن نیز به صورت شخصی تامین می شود و تمامی محتوای ارائه شده در این سایت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران و لزوم رعایت کامل قانون کپی رایت داخلی در قالب های مختلف ارائه شده است.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت و همچنین مدیریت آن در اختیار رضا فریدون نژاد می باشد.

درباره رضا فریدون نژاد ؛

 تحصیلکرده برق- الکترونیک ، علاقمند به فناوری اطلاعات ، تحقیقات و تولید محتوا ، مباحث موفقیت ، کارآفرینی ، کسب و کار و ایده پردازی …

 قوانین سایت دانش و زندگی :

لطفاً برای مطالعه قوانین دانش و زندگی این صفحه را مطالعه نمایید.

 امیدواریم از مجموعه فعالیت های سایت دانش و زندگی استفاده ببرید.

 برای حمایت از دانش و زندگی اینجا کلیک کنید .

” با تشکر ”