• قیمت : ۱۲۰۰۰ تومان
  • فرمت فایل : PDF
  • حجم فایل : ۲٫۱۵ مگابایت
  • تعداد صفحات : ۸۷ صفحه
  • پدیدآورنده : رضا فریدون نژاد
  • ناشر اختصاصی : WWW.DZBOOK.IR

با احترام، لینک دانلود پس از پرداخت موفق برای شما نمایش داده خواهد شد ، همچنین لینک دانلود آن به ایمیل شما ارسال می گردد.لطفاً قوانین خرید محصول رعایت گردد.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

توضیحات و معرفی کتاب :​

به شما این اطمینان را می دهم با مطالعه و بکارگیری راهنمایی های این کتاب از تفکر و باورهایتان برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود استفاده کنید و غول چراغ جادوی خودتان باشید.

غول چراغ جادو ، ذهن توست!

اکثریت ما هدف و خواسته داریم ، حتی برنامه و انگیزه و امکانات هم داریم ولی …. با این حال ممکن است باز هم به خواسته و اهداف خود نرسیم ! به راستی مشکل کجاست ؟! چرا عده ای حتی با داشتن حداقل امکانات به هر هدف و خواسته ای که می خواهند می رسند و قله های موفقیت و پیشرفت را یکی پس از دیگری فتح می کنند ، از این دسته از افراد کم نیستند و در مقابل چرا عده ای با داشتن توانایی ها و امکانات متعدد ، موفقیت های چندانی کسب نمی کنند!؟

آیا طرز تفکر این افراد فرق دارد؟ آیا سرنوشت این افراد اینگونه رقم خورده ؟! آیا راهی برای رسیدن به اهداف و خواسته های نیست؟! و آیا….

چرا با وجود اینهمه کتاب و مطلب انگیزشی و راهنمایی ها و مشاوره و… باز هم افراد همان فرد سابق هستند و تغییری در خود و زندگی شان نمی بینند؟! چرا حتی خواندن این کتابها بر روی اکثر ما تاثیری ندارد و یا تاثیر موقتی دارد؟! ما که انگیزه داریم ، هدف و برنامه داریم و بارها روی افکار و ذهن خود کار کرده ایم ، پس مشکل کجاست؟!

پاسخ تمام این سوالات در کتاب غول چراغ جادوی ذهن وجود دارد ، این کتاب شامل برگزیده ترین و کاربردی ترین آموزش ها از اساتید صاحب نظر می باشد که از ۹ کتاب ارزشمند و تحقیقات از منابع معتبر اینترنتی گردآوری شده است که قطعاً با خواندن این کتاب پاسخ بسیاری از سوالات خود را خواهید گرفت و متوجه خواهید شد با تغییر باورها و کار بر روی باورها همه چیز امکانپذیر است.

برگزیده ای از کاربردی ترین آموزش های اساتید صاحب نظر

تمام آنچه که برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان با تغییر باورها باید بدانید

ذکر این نکته الزامیست که ؛ این کتاب فقط برای این افراد مناسب است   :

کسانی که تصمیم قطعی دارند به اهداف و خواسته هایشان برسند

کسانی که می خواهند با تغییر باورهای خود زندگی رویایی خود را خلق نمایند

کسانی که واقعاً می خواهند ولی تاکنون و به هر دلیلی نتوانسته اند تغییر کنند

کسانی که هدف ، انرژی و برنامه دارند ولی به اهداف و خواسته خود نمی رسند

کسانی که می خواهند ولی نمی دانند چرا قانون قدرتمند باور و جذب برایشان عمل نمی کند

و  تمام کسانی که می خـواهنـد زندگی رویایی خودشان را از همین لحظه با قدرت بـســازنـد و غول چراغ جادوی خودشان باشند

با مطالعه این کتاب ارزشمند یاد خواهید گرفت چگونه با تغییر باورها برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود استفاده کنید ، همچنین با راهکارها و جدیدترین روشهای ثابت شده علمی در این زمینه آشنا خواهید شد.

برای مشاهده لیست مطالب تصاویر محصول را مشاهده نمایید.

بستن منو