• قیمت : ۱۵۰۰۰ تومان
  • فرمت فایل : PDF
  • حجم فایل : ۳ مگابایت
  • تعداد صفحات : ۸۳ صفحه
  • پدیدآورنده : رضا فریدون نژاد
  • ناشر اختصاصی : WWW.DZBOOK.IR

با احترام، لینک دانلود پس از پرداخت موفق برای شما نمایش داده خواهد شد ، همچنین لینک دانلود آن به ایمیل شما ارسال می گردد.لطفاً قوانین خرید محصول رعایت گردد.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

توضیحات و معرفی کتاب :​

به شما این اطمینان را می دهم مطالب این کتاب افق تازه ای در مورد راه اندازی کسب و کار پیش روی شما قرار خواهد داد.

اگه به فکر راه اندازی کسب و کار مستقل برای خودتان هستید لطفاً …. حتماً ….. این کتاب را مطالعه کنید!

نگاهی متفاوت و آموزنده به راه اندازی کسب و کار بر اساس تجارب چندین ساله شرکتی موفق!

اگر از خواندن یا پیاده سازی روش های یکنواخت و خسته کننده برای راه اندازی کسب و کار خسته شده اید ، خواندن این کتاب را به شما پیشنهاد میکنم!

محتوا و تجربیات این کتاب درباره شرکتی نه چندان بزرگ اما بسیار موفق است که با تکیه بر اصولی که از نظر منطقی چندان درست به نظر نمی رسند و به نوعی در کسب و کار سُنت شکنی کرده است و به درآمدهای میلیونی رسیده است می باشد.

کسب و کار شخصی و درآمد مستقل داشتن آرزوی خیلی هاست. بسیاری از مردم در سراسر جهان رویای داشتن شرکتی بزرگ با کارمندان بسیار و ریاست بر آن را در سر می پرورانند اما خبر ندارند که با یک شرکت کوچک و تعداد محدودی کارمند هم می توان موفق شد.
این مجموعه متعلق به کسانی است که با وجود درگیر شدن با روزمرگی دوران کارمندی همیشه با رویای کسب و کار خود زندگی می کنند. اینطور افراد اگرچه از کاری که می کنند لذت می برند، اما روسای خود را دوست ندارند و یا شاید این روزمرگی آنها را خسته کرده است و در رویایی انجام کاری هستند که عاشقانه دوستش می دارند.
همچنین کتاب حاضر متعلق است به کسانی که هیچ وقت به دنبال راه اندازی یک کسب و کار برای خودشان نبودند، شاید آنها فکر می کنند برای اینکار ساخته نشده اند، شاید هم تصورشان این است که زمان و پول کافی برای اینکار ندارند، شاید اینگونه می اندیشند که این ریسک بیش از توان آنها است، شاید هم دنیای کسب و کار را دنیایی کثیف می پندارند. به خاطر همین شاید ها است که خواندن این کتاب را به چنین افرادی توصیه می کنم.

در این کتاب شما می آموزید که چگونه به سبکی متفاوت یک کسب و کار راه بیاندازید، چرا نیاز به زیاد فکر کردن ندارید، چه زمانی کار را راه بیاندازید، چگونه از دنیای بسته این روزها خلاص شوید، چه کسانی را چه زمانی استخدام کنید و چطور همه چیز را تحت کنترل داشته باشید.

همچنین در این کتاب با بیش از ۵۰ ایده کسب و کار در زمینه های مختلف آشنا خواهید شد که می توانید از این ایده الگو گرفته و یا ایده های جدیدی خلق نمایید.

بستن منو