• قیمت : ۱۲۰۰۰ تومان
  • فرمت فایل : PDF
  • حجم فایل : ۲ مگابایت
  • تعداد صفحات : ۱۲۴ صفحه
  • پدیدآورنده : رضا فریدون نژاد
  • ناشر اختصاصی : WWW.DZBOOK.IR

با احترام، لینک دانلود پس از پرداخت موفق برای شما نمایش داده خواهد شد ، همچنین لینک دانلود آن به ایمیل شما ارسال می گردد.لطفاً قوانین خرید محصول رعایت گردد.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

توضیحات و معرفی کتاب :​

به شما این اطمینان را می دهم این کتاب به تقویت زبان انگلیسی و همزمان عربی شما کمک خواهد کرد و در مسافرت برایتان مفید خواهد بود.

این کتاب یک خودآموز و مترجم سریع و آسان سه زبانه ( فارسی ، انگلیسی ، عربی ) می باشد که شامل لغات و عبارات عامیانه و پرکاربرد توریستی است.

اگر می خواهید دایره لغات و یادگیری خود را در زبانهای انگلیسی و عربی به صورت عامیانه و توریستی بالا ببرید،خواندن این کتاب مفید و کاربردی را به شما پیشنهاد می کنم!

همانطور که می دانید دایره لغات زبان های خارجی بسیار گسترده بوده و یادگیری کـــامل آنها بسیار وقت گـیر می باشد ، به ویژه که در سفرهای توریستی نیازمند اینگونه جملات و عبارات باشید!

در این کتاب ، برگزیده ترین و کاربردی ترین لغات فارسی ، انگلیسی و عربی در کنار هم قرار گرفته اند و به شما کمـک می کند در سفرهای توریستی از پس نیازهای اولیه خود بر بیایید.حتی شما با یادگیری این لغات و جملات عامیانه می توانید سطح دانش خود را در آموختن این زبانها تقویت نمایید.

بیش از ۲۰۰۰ لغت و عبارت در ۱۵ مجموعه و ۱۲۰زیر مجموعه ی متنوع از ویژگی های این کتاب است که ترجمه جملات و عبارات برگزیده آن به صورت عامیانه و کاربردی می باشند و در شرایط مختلف به ویژه در سفرهای توریستی می توان از آنها استفاده نمود.

مجموعه های اصلی این کتاب به شرح زیر می باشد.

اصول ابتدایی

سفر

هتل

حمل و نقل محلی

جاهای دیدنی

بانک

راههای ارتباطی

در رستوران

غذا/نوشیدنی

خرید

تعمیرات/لباسشویی

ورزش/تفریح

سلامتی/داروخانه

سالن زیبایی

مرتبط با پلیس

و هر مجموعه شامل زیر مجموعه مختص خود می باشد.

بستن منو