قوانین سایت

تمامی عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، محتوا، تولیدات،گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت دانش و زندگی و شخص رضا فریدون نژاد می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه از صاحب عناصر مذکور اجازه تغییر در محتوا ،فروش، واگذاری و… از آنها را ندارد.

۱: مطالب و کتب منتشر شده در وب سایت دانش و زندگی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و با حفظ قوانین کپی رایت منتشر می شوند.

۲: در صورت ارائه مقاله ، کپی و انتشار مقالات از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

۳: انتشار کتابهای الکترونیکی رایگان دانش و زندگی در وب سایتها و یا وبلاگ ها با رعایت حقوق مولف و تغییر ندادن شکل و محتوا و رایگان ارائه نمودن ، بلامانع است.

۴: برای تبدیل کتابهای الکترونیکی رایگان به اپلیکیشن موبایل باید قبلاً هماهنگی لازم از طریق ایمیل با اینجانب صورت گرفته باشد تا به بعداً به مشکل بر نخورده و همچنین برنامه ارائه شده باید رایگان بوده و حقوق کپی رایت رعایت گردد .

۵: توجه داشته باشید که مجموعه کتابهای دانش و زندگی تالیفی بوده و دارای هویت و  وب سایت مستقل می باشد ، بنابراین چنانچه این کتابها را از سایتها و یا وبلاگهای دیگر هم تهیه کرده باشید ، باید حقوق مولف و قوانین مربوط به این کتابها را رعایت نمایید.

۶: فروش و هرگونه تغییر در محتوای کتابها به هر نحو ممنوع و  غیر اخلاقی بوده و هیچ شخصی چه به صورت الکترونیکی ( پی دی اف ، اپلیکیشن  موبایل و … ) و چه به صورت نسخه چاپی حق فروش این کتابها را ندارد.

نکته : منظور از رعایت حقوق مولف این است که :

شما حق هیچگونه تغییر در شکل ظاهری و محتوای کتابها را ندارید ،

شما نمی توانید این کتابها را به هر نحوی برای فروش عرضه نمایید ،

شما نمیتوانید این کتابها را به اپلیکیشن موبایل تبدیل و برای فروش عرضه نمایید ،

ولی شما می توانید …

این کتابها را در سایت یا وبلاگ خود با حفظ حقوق شرح داده شده و درج اسم سایت به همراه لینک منتشر نمایید.

آماده دریافت نظرات ، پیشنهادات و سوالات شما دوستان در این زمینه می باشم.

با احترام

مدیر سایت