• قیمت : ۱۲۰۰۰ تومان
  • فرمت فایل : PDF
  • حجم فایل : ۸ مگابایت
  • تعداد صفحات : ۱۷۰ صفحه
  • پدیدآورنده : رضا فریدون نژاد
  • ناشر اختصاصی : WWW.DZBOOK.IR

با احترام، لینک دانلود پس از پرداخت موفق برای شما نمایش داده خواهد شد ، همچنین لینک دانلود آن به ایمیل شما ارسال می گردد.لطفاً قوانین خرید محصول رعایت گردد.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

توضیحات و معرفی کتاب :​

به شما این اطمینان را می دهم با بکارگیری آموزش ها و نکته های این کتاب با هنر عکاسی خود ، دیگران را شگفت زده کرده و حتی بتوانید کسب درآمد کنید.

ویرایش جدید با آموزش های تکمیلی ، ترفندها و نکات مفید و کاربردی تر…..

قابل توجه علاقمندان به هنر عکاسی دیجیتال

اگه می خوای توانایی این رو داشته باشی که بتونی عکس های عالی و بی نظیری در هر مکان و هر زمان بگیری!

اگه می خوای دانش و اطلاعات خودت رو در مورد اینکه چطوری میشه عکس های ماندگار و برجسته گرفت،رو بالا ببری!

اگه می خوای با حداقل امکانات یک آتلیه خانگی راه اندازی کنی !

اگه قصد فروش یا تبلیغ کالایی رو داری و می خوای عکس های جذاب و حرفه ای ازش بگیری !

اگه می خوای از عکاسی درآمد داشته باشی و یا عکس های حرفه ای رو در اینترنت بفروشی و کسب درآمد کنی !

و اگه میخوای از ابزارها و امکاناتی که برای عکسبرداری دیجیتال در اختیارت هست،نهایت استفاده رو ببری !

پس این کتاب برای شماست!

این اطمینان را به شما می دهم با فراگیری مطالب این کتاب کاربردی  می توانید دانش خود را در زمینه عکاسی بالا برده و با دانستن این اطلاعات ، عکس های بی نظیرتر و زیباتری را خلق نمایید و اطرافیان را شگفت زده کنید و حتی اگه کمی ذوق داشته باشید می توانید با عکس های گرفته شده کسب درآمد کنید ، در این کتاب همه اینها را فرا خواهید گرفت.

خیلی مهم نیست دوربینت چند مگاپیکسله بلکه مهم ایه که چطوری باید عکس بگیری تا عالی و ماندگار بشه !

عکاسی  هم مثل هر کار دیگه نیاز به آموختن یک سری دانش دارد که البته یاد گرفتن آنها نیازمند زمان و تمرین زیاد میباشد.لحظاتی در زندگی هر کدام از ما وجود دارد که شاید دیگر هیچوقت تکرار نشود ، ولی با یک عکسبرداری موفق و زیبا می توان یاد آن لحظات را برای همیشه زنده نگه داشت. عکاسی از جمله هنرهایی است که دوستداران فراوانی در جهان دارد. با عکس میتوان به ساده ترین سوژه ها، معانی عمیقی بخشید. هر بیننده نگاه متفاوتی به عکس دارد و این را میتوان جذابیت هنر عکاسی دانست. اگر چه خرید دوربین و یا دوربین گوشی موبایلی که انتخاب می کنید ، برای خلق زیبایی اهمیت فراوانی دارد اما مهمتر از آن استفاده صحیح از این امکانات و این که چگونه عکس خوب بگیریم می باشد.

کتاب ها و برنامه های عکاسی متعددی  به زبان فارسی وجود دارند که بسیاری از آنها جامع هم به نظر می آیند ولی خیلی از این کتاب ها و برنامه ها واژه های تخصصی زیادی داشته و توضحیات فنی وقت گیر و گیج کننده ای را مطرح می کنند ! که عملاً کاربردی برای همه ی افراد نداشته و فقط مختص عکاسان حرفه ای می باشد، بنابراین با دیدن این مطالب به احتمال زیاد یا از خواندنش پشیمان خواهید شد و یا خوابتان خواهد برد!!

اگر با کتابها و سبک نگارش کتابهای دانش و زندگی و شعار آن یعنی ” مختصر ، مفید و کاربردی ” آشنا باشید متوجه خواهید شد که کتاب « راهنمای کاربردی عکاسی با دوربین دیجیتال و تلفن همراه » کتابی کاملاً کاربردی با مطالبی مفید و زبانی ساده می باشد و در عین اینکه آموزش جامعی را در اختیارتان خواهد گذاشت ولی در آن خبری از مطالب گیج کننده ، خسته کننده و تخصصی نیست.برای درک بهتر مطالب در قسمت های آموزشی از تصاویر متعدد هم استفاده کرده ام که هم تنوع کتاب حفظ شود و خوابتان نبرد و هم یادگیری کاملتری حاصل شود!

این کتاب شامل بخش های مختلف بوده و هر بخش شامل آموزش ها ، ترفندها و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهد داد؛

بخش مبانی و اصول دوربین دیجیتال :

شامل اطلاعات پایه و کاربردی مثل عکاسی دیجیتال چیست و تمامی اطلاعاتی که باید بدانید،آموزش نمای ظاهری دوربین ، فرمتهای رایج عکس ها،طرز صحیح در دست گرفتن دوربین و موبایل برای عکاسی و….

بخش آموزش و ترفندهای عکاسی با دوربین دیجیتال :

روش های مختلف عکاسی از گروه گرفته تا طلوع و غروب خورشید و ژست های برگیزیده خانم ها و آقایان ،نکته های مهم و کلی اطلاعات مفید

بخش آموزش و ترفندهای عکاسی با دوربین موبایل :

هر اطلاعاتی که لازمه برای یک عکسبرداری موفق توسط دوربین تلفن های همراه بدانید در این قسمته،آموزش ها ، دانستنیها،نکته ها،ترفندها و

بخش آموزش و ترفندهای عکاسی به روش سلفی :

اطلاعات و نکته های لازمی برای اینکه بتوانید عکس های سلفی حرفه ای بگیرید،معرفی تصویری ژست های جذاب سلفی،روش های مختلف سلفی گرفتن،معرفی ابزارهای لازم و نکات آموزنده دیگه ….

بخش آموزش های تکمیلی :

آموزش گام به گام راه اندازی آتلیه خانگی با هزینه کم

آموزش گام به گام عکاسی حرفه ای از محصولات مختلف برای تبلیغات

آموزش ساخت خیمه عکاسی با حداقل هزینه

آموزش درآمدزایی با روش فروش عکس در اینترنت به همراه معرفی سایتهای معتبر داخلی

معرفی روشها و ایده های مختلف برای کسب درآمد از حرفه عکاسی

آموزش تصویری بازگرداندن تصاویر پاک شده کارت حافظه به همراه معرفی نرم افزار

لینک دانلود کتاب ویژه ژست های عکاسی

و اطلاعات و آموزش های مفید دیگر ….

بستن منو